REFLEXNÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Reflexní reklamní předměty na zakázku

Reflexní reklamní předměty patří mezi velice oblíbené dárky pro zákazníky či obchodní partnery. Na zakázku pro Vás vyrobíme reflexní reklamní předměty jako reflexní pásky na ruku, reflexní šňůrky na krk, reflexní samolepky, reflexní odznaky, reflexní klíčenky a přívěsky, reflexní nápisy či upozornění. Všechny tyto reflexní reklamní předměty pomáhají zviditelnit kohokoliv kdo je má na sobě. Díky tomu zvyšuje svojí viditelnost a rapidně zvyšuje svou výraznost v silničním provozu, ve tmě nebo na pracovišti. Reflexní reklamní předměty vyrábíme na zakázku dle zadání zákazníka a proto se fantazii mezi téměř nekladou.

 Reflexní reklamní předměty nabídka

Níže Vám představíme jaké možnosti výrobků nabízí reflexní reklamní předměty na zakázku. Reflexní reklamní předměty vyrábíme na zakázku, takže pokud máte jinou představu pro své reklamní předměty, neváhejte nás kontaktovat s konkrétní cenovou poptávkou.  Kontakt: info@predmetyreklamni.eu

Reflexní reklamní předměty – reflexní šňůrky na zakázku

Reflexní reklamní předměty v podobě reflexní šňůrky na zakázku jsou skvělý způsob, jak mít svoje klíče nebo například mobil stále u sebe a zaručeně je neztratit. I když reflexní šňůrky sundáte z krku, snadno ji díky reflexní úpravě najdete ve i tmě.

reflexní reklamní předměty - reflexní šňůrky na krk

Položka č.: GS-RA001
Materiál: reflexní tkanina
Rozměry: 1x90cm, volitelná
Min. objednávka: 1000ks
CenaZASLAT POPTÁVKU

Reflexní reklamní předměty – reflexní pásky na zakázku

Reflexní pásky na ruku, které Vám na zakázku vyrobíme s potiskem, jsou skvělé reklamní předměty, jenž Vám pomohou ke zviditelnění firmy. Reflexní pásky se jednoduše připevní na oblečení, část těla, kolo, motocykl nebo kamkoliv jinam.

reflexní reklamní předměty - reflexní pásky na ruku
Položka č.: GS-RA002
Materiál: plast, vnitřní část – kov
Rozměry: 2.3 x 25cm – 3.5 x 45cm, nebo na zakázku
Min. objednávka: 1000ks
CenaZASLAT POPTÁVKU

Reflexní reklamní předměty – reflexní samolepky na zakázku

Chcete odlišit své reklamní samolepky od ostatních? Nechte si na zakázku vyrobit reflexní samolepky, které nikdo jen tak nepřehlédne. Reflexní reklamní předměty v podobě reflexní samolepky nabízí nepřeberné množství tvarů, barev a velikostí. Opatřete reflexní samolepky logem a máte ideální reklamní předmět.

rerflexní reklamní předměty - reflexní samolepky na zakázku

Položka č.: GS-RA003
Materiál: plast
Rozměry: na zakázku
Min. objednávka: 1000ks
CenaZASLAT POPTÁVKU

Reflexní reklamní předměty – reflexní nápisy a upozornění na zakázku

Reflexní samolepky s nápisy a upozornění nemusí sloužit především jako reklamní předmět, ale hodí se například i na vozidla k upozornění, že ve vozidle je přepravováno dítě. Další možností, kde využít reflexní nápisy jsou například prostory stavby. Reflexní nálepky či tabulky nesoucí nápisy či upozornění Vám vyrobíme na zakázku v jakékoliv velikosti, s obrázkem či nápisem.

reflexní reklama - reflexní nápisy a upozornění na zakázku

Položka č.: GS-RA004
Materiál: plast
Rozměry: na zakázku
Min. objednávka: 1000ks
CenaZASLAT POPTÁVKU

Reflexní reklamní předměty – reflexní klíčenky a přívěsky na zakázku

Reflexní klíčenky a přívěsky na zakázku mají široké využití. Dají se připnout na tašku školáka, na klíče, cestovní zavazadla. Reflexní reklamní předměty v podobě reflexní klíčenky nebo přívěsku Vám na zakázku opatříme potiskem loga, značky, názvem firmy nebo jen obrázkem dle Vašeho zadání.

Reflexní reklama - reflexní klíčenky a přívěsky na zakázku

Položka č.: GS-RA005
Materiál: plast
Rozměry: na zakázku
Min. objednávka: 1000ks
CenaZASLAT POPTÁVKU

Reflexní reklamní předměty potisk na zakázku

Reflexní reklamní předměty lze samozřejmě na zakázku opatřit potiskem Vašeho loga, názvu společnosti či sloganem firmy. Díky potisku se reflexní reklamní předměty na zakázku stanou perfektním reklamním předmětem, který navíc říká, jak si vážíte bezpečí svých zákazníků či obchodních partnerů. Potisk logem, značkou, sloganem či názvem firmy, který na zakázku umístíte na reflexní reklamní předměty bude vidět nejen ve dne ale i v šeru a v noci.

Zaujaly Vás naše reklamní reflexní předměty a chcete si je nechat na zakázku vyrobit přímo od výrobce a obdarovat své zákazníky či obchodní partnery? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service