REKLAMNÍ REFLEXNÍ BUNDY NA ZAKÁZKU

Nabízíme reklamní reflexní bundy na zakázku

Reflexní bundy mají široké uplatnění především v zimě. Reflexní bundy Vám vyrobíme na zakázku dle Vašeho návrhu tak, aby přesně vyhovovali kritériím pro Vaše využití. Pokud chcete vybavit své zaměstnance, kteří pracují v dopravě či jiném rušném provozu, reflexní bundy Vám vyrobíme na zakázku přesně na míru. V naší nabídce jsou ochranné, slušivé a především hřejivé reflexní bundy. Reflexní bundy mohou být na zakázku samozřejmě opatřeny potiskem či jinými doplňky jako kapsy, poutka apod. Tyto bundy mohou být vyrobeny v různých velikostech, stylech a barvách – vše záleží jen na Vás.

Reflexní bundy na zakázku nabídka

Níže Vám představíme nejoblíbenější varianty, které reflexní bundy na zakázku nabízí. Reflexní reklamní bundy vyrábíme na zakázku, takže pokud máte jinou představu pro své reflexní bundy, neváhejte nás kontaktovat s konkrétní cenovou poptávkou.  Kontakt: info@predmetyreklamni.eu

 Reflexní bundy na zakázku

Tyto reflexní bundy jsou tvořeny ze dvou částí – základní a reflexní.  Obě tyto části se zapínají se na zip. Reflexní bundy je možné vyrobit na zakázku v různých velikostech, barvách a s volitelnými doplňky a potiskem.

reflexní bundy na zakázku

Položka č.: GS-RJ001
Materiál: Vnější: 100% polyester; Podšívka: 100% bavlna
Velikost: na míru
Min. objednávka: 500ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reflexní bezpečnostní bundy na zakázku

Tyto reflexní bezpečnostní bundy jsou též složené ze dvou – reflexní a základní. Reflexní bundy jsou pokryty PU/PVC ochrannou vrstvou, která jim zajistí dlouhou životnost. Reflexní bundy mohou být na zakázku opatřeny potiskem a v různých velikostech, barevných kombinacích a s doplňky.

reflexní bezpečnostní bundy na zakázku

Položka č.:  GS-RJ002
Materiál: Vnější: 100% polyester; Podšívka: 100% bavlna
Velikost: na míru
Min. objednávka: 500ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

 Reflexní bundy s potiskem na zakázku

Tyto reflexní bundy jsou vyrobeny z jedné základní reflexní barvy a doplněny o reflexní pásky. Reflexní bundy mohou být na zakázku opatřeny potiskem nebo nášivkami.

reflexní bundy s potiskem na zakázku

Položka č.:  GS-RJ003
Materiál: tkanina, 100% polyester, síťovina
Velikost: na míru
Min. objednávka: 500ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Zaujala Vás naše nabídka pro reflexní bundy a chcete si je nechat na zakázku vyrobit přímo od výrobce a obdarovat své zákazníky či obchodní partnery? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service